Audio transliacija

(VIDEO) Transliacija 1
(VIDEO) Transliacija 2
(VIDEO) Transliacija 3
PL AUDIO-VIDEO
 Konvencijos programą žiūrėti žemiau
.......................................
Esant galimiems nesklandumams:
Jeigu neužsikrauna grotuvas ar sutriko interneto sparta
spauskite nuorodą(Reload).
 Čia
papildomi audio
transliacijos adresai - spausti:
 
Audio Transliacija 2
Audio Transliacija 3
Audio Transliacija 4
Audio Transliacija 5


Jei negroja pamėginkite spausti jį arba įrašykite šį adresą į savo grotuvą. Jeigu tai nepadeda, išjunkite naršyklę ir vėl įjunkite. Grotuvas turi veikti realiame laike. Dirbantiems su Linux patariame įsiinstaliuoti (Add/Remove) Movie Player Totem, kuris atkurs WMV failus realiame laike. Esant ilgalaikiams sutrikimams  siūlome klausyti Biblijos radijo, nes  tam užtenka mažesnės interneto ryšio spartos.
Norėdami pateikti klausimą susijusį su Šventuoju Raštu ar rodoma laida prašom jį siūsti el. paštu:
vaizdopaslauga@gmail.com
Esant daugiau klausimų bus organizuojamas laidos filmavimas ir atsakymus galėsite išgirsti internete.


Transliacija 1

(audio-video) Transliacija  iš konvencijos Kaune
Papilio g. 9

2017 m. 07. 07, 08, 09

 Konvencijos programą  žiūrėti žemiau
.......................................

Norinčius kartu studijuoti Šventąjį Raštą maloniai kviečiame kiekvieną sekmadienį, 10.00 adresu
T. Masiulio g. 14-28 (rūsyje esanti salė), Kaunas.
Informacija telefonu: +37068662136


LT    PL          FOTO GALERIJA        PANORAMA             DOMUS PACIS     

 

GENERALINĖ KONVENCIJA

organizuojama

Pasaulietinio Misionierinio Judėjimo „Epifanija”

2017 m. liepos 7, 8, 9 d. (Papilio g. 9)

Penktadienis, šeštadienis, sekmadienis 

KAUNAS   

Pirmininkas:     br. Jan Chmielewski

Pavaduotojas:   br. Eliasz Blecharczyk

 

Liepos 7 d., penktadienis

                                                     Štai Dievo Avinėlis – Jn. 1:36.

                         9.30 – 9.40  Konvencijos atidarymas ................. br. Jan Chmielewski

                         9.40 – 10.00  Rytinės pamaldos ......................... br. Marek Wigienka

                        10.00 – 10.30  Pasveikinimas .............................. br. Saulius Širmulis

                        10.30 – 11.30  Paskaita ........................................ br. Eliasz Grodziński

                        12.00 – 13.00  Paskaita ........................................ br. Jan Ryl (T)

                        13.00 – 14.30  Pietų pertrauka

                        14.30 – 15.30  Paskaita ......................................... br. Jan Bondyra

                        16.00 – 17.00  Paskaita ........................................  br. Kazimierz Kiełbowicz

                        19.00 – 21.00  Giesmės ........................................ br. Adam Pawłyszyn

Liepos 8 d., šeštadienis

                              Dievo namai ... kurie yra gyvojo Dievo bažnyčia – 1 Tim. 3:15.

                       9.00 – 10.10  Paliudijimų ir maldų susirinkimas .. br. Piotr Łącki

                      10.40 – 11.40  Paskaita .......................................... br. Jan Szwed

                      12.00 – 13.00  Paskaita .......................................... br. Feliks Kucharz

                      13.00 – 14.20  Pietų pertrauka

                      14.20 – 15.20  Paskaita .......................................... br. Eliasz Blecharczyk

                      15.40 – 17.10  Simpoziumas: Dievo Karalystė (E17)  

                             1. Karalystės kūrimas  ......................................... br. Wojciech Wróbel

                             2. Karalystės nematomumas ................................ br. Grzegorz Kula  

                             3. Karalystės žemiški atstovai ............................ . br. Mirosław Koczwara

                     19.00 – 21.00  Giesmės .......................................... br. Marek Wigienka 

 

Liepos 9 d., sekmadienis

Išsivaręs visas savąsias, jis eina jų priešakyje, o avys seka paskui jį, nes jos pažįsta jo balsą –                                                                          Jn. 10:4.

                      9.00 – 10.10  Paliudijimų ir maldų susirinkimas .. br. Adam Pawłyszyn

                      10.40 – 11.40  Atsakymai į klausimus ................... br. Henryk Olekszy

                      12.00 – 13.00  Paskaita .......................................... br. Bogusław Zenderowski

                      13.00 – Uždarymas ir broliškos meilės Puota ......... br. Jan Chmielewski

Plan konwencji   PL